Je nám líto, ale nabídka "Přípitek s úžasným výhledem na Prahu" již není aktuální.
Vybrali jsme pro vás jiné nabídky na Zážitky:

Přípitek šampaňským s výhledem na Prahu na Terase u Prince

Jak zakončit procházku po téměř vylidněných ulicích Prahy? Zkuste to stylově a romanticky. Zajděte si na Terasu U Prince na Staroměstském náměstí, kde vám v kulisách jednoho z nejkrásnějších výhledů v Praze nalijí sklenici šampaňského, kterou si připijete třeba během krásného západu slunce.
Cena od 250 KčObsah nabídky:

  • Terasa U Prince v Praze
  • Přípitek šampaňským MUMM pro 1 osobu

Takový výhled se jen tak nevidí. Pohledem na jednu stranu budete obdivovat Pražský hrad, na druhou stranu střechy a věže na Staroměstském náměstí. A jen pro vás tuto romantiku doplní také cinknutí sklenky šampaňského MUMM.

Přípitek šampaňským s výhledem na Prahu na Terase u Prince

Terasu u Prince najdete na střeše hotelu U Prince, který se nachází přímo v historickém srdci Prahy. Vaří tu pomocí revolučního Josper Grillu, který kombinuje troubu a gril, což přispívá k zachování struktury, šťavnatosti i chuti pokrmů. Pokud budete chtít ochutnat nějakou z jejich dobrot, nezapomeňte si předem rezervovat stůl.

Přípitek šampaňským s výhledem na Prahu na Terase u Prince


Platnost voucheru
do 30. 6. 2022
  • Jeden z nejkrásnějších výhledů u nás
  • V zimě vyhřívané prosklené prostory
  • Skvělá lokalita v centru památkově chráněné PrahyTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím