Je nám líto, ale nabídka "Dárkový poukaz na BigZoom" již není aktuální.
Vybrali jsme pro vás jiné nabídky na Zážitky:

Dárkový poukaz na BigZoom.cz

Některým lidem se dárky vybírají zkrátka těžce. Přestaňte si s tím lámat hlavu, protože není nic jednoduššího, než darovat poukaz. A pak už bude na obdarovaném, jaký prožitek jim na BigZoom padne do oka.
Cena od 500 KčPoukázku lze využít na nákup z kterékoliv kategorie. Uplatnit jej tak můžete na nákup v kategorii Pobyty i Zážitky.

Obdarovaný si sám vybere, co se mu bude zamlouvat. Není nic jednoduššího. Na vás je pouze jedno, a to rozhodnout o hodnotě dárkového kupónu. Vybírat totiž můžete rovnou z 5 cenových variant – 500 Kč,   1 000 Kč, 2 000 Kč, 5 000 Kč nebo 10 000 Kč.

Kupón lze zakoupit stejně jako běžný voucher. Stačí si vybrat hodnotu, jakou má dárkový poukaz mít, a poté jednoduše pokračujete k objednávkovému formuláři. Poukaz obdržíte po připsání peněz na váš e-mail.

Nemusíte se ani bát, že byste hodnotu poukazu netrefili správně. V případě, že cena vybrané nabídky bude vyšší než hodnota kupónu, stačí poté rozdíl ceny doplatit.


Platnost voucheru
Platnost voucheru je 12 měsíců od data zakoupeníTyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím