Celodenní kurz na kapitánské zkoušky v Praze

Posaďte se za kormidlo luxusní 5milionové lodě a vyplujte vstříc novým znalostem, dovednostem a především zážitkům! Čeká vás celý den plný manévrování v přístavišti i plavby na širé vodě. Součástí kurzu je také potvrzení z praktické zkoušky, které budete potřebovat u testů Státní plavební správy.
Cena od 5 590 Kč
Obsah nabídky:

 • Celodenní kurz na luxusní lodi –⁠ kapitánské zkoušky pro 1 nebo 2 osoby
 • Pohonné hmoty, instruktor, kapitán
 • Potvrzení o složení praktické zkoušky
 • Drobné občerstvení

Člověk se nejlépe učí praxí, ne v učebně s příručkou v ruce. A právě spousta praxe vás čeká u celodenního kurzu na kapitánské zkoušky. Vyplujete na celý den, během kterého se naučíte vše důležité pro řízení lodi. A vše si také vyzkoušíte!

Celodenní kurz na kapitánské zkoušky v Praze

Dojde tak na manévry při odplouvání z přístaviště, kotvení, vyvazování lodi, proplutí několika plavebními komorami a plavbu ve výtlačném režimu, v přechodovém režimu i ve skluzu. Navíc se naučíte pracovat s radarem (Raymarine), sonarem a veškerou technikou, která je na lodi této luxusní pětimilionové lodi k nalezení. 

Součástí kurzu je také potvrzení z praktické zkoušky, které budete potřebovat pro přihlášení na testy u Státní plavební správy. Ta samozřejmě není povinností, můžete si vyjet na kurz jen pro čiré potěšení z plavby a řízení lodi. V opačném případě získáte průkaz, na jehož základě můžete řídit loď o délce 20 metrů a bez omezení výkonu motoru (platí i na skútry a rychlé lodě). 

Celodenní kurz na kapitánské zkoušky v Praze


Platnost voucheru
do 31. 3. 2022
 • Velmi moderní loď
 • Max. 4 další účastníci na stejné lodi
 • Dobrý start pro získání průkazu na lodě bez omezení výkonu motoruJak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v pravé horní části stránky.
 2. Co nejdříve si zarezervujte termín na telefonním čísle +420 606 779 559 nebo na e-mailu info@plavbaskapitanem.cz.

   

Kde voucher uplatnit?

Plavba s kapitánem

Praha - Modřany u restaurace na vodě Rosmarina

Telefon: +420 606 779 559
E-mail: info@plavbaskapitanem.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím