3hodinová plavba po Vltavě na prosklené lodi

Kdy se vydat na loď na Vltavu? Až naprší a uschne! Anebo taky ne – díky prosklené střeše na supermoderní lodi od Prague Boats vaši vyhlídkovou plavbu nepřeruší ani déšť. A až mraky vykonají svou práci a otěže převezme znovu slunce, střecha se zasune a vy se můžete začít opalovat.
Cena od 1 209 Kč
Obsah nabídky:

 • 3hodinová vyhlídková plavba po Vltavě na prosklené lodi pro 1 nebo 2 osoby
 • Prague Boats
 • Večeře formou rautu
 • Welcome drink (sklenka prosecca)
 • Kuvert: čerstvé pečivo s pomazánkami a široký výběr sýrů
 • Živá hudba
 • Tištěný průvodce v 16 jazycích (k dispozici na palubě lodi)
 • Interaktivní online průvodce (audio – čeština, angličtina, němčina, ruština, čínština, španělština; popisky – čeština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, korejština)

Objevte ten nejlepší panoramatický výhled na pražské památky z paluby supermoderních prosklených lodí! Čeká vás stylová večeře formou rautu a ničím nerušené výhledy na pražské památky přes skleněnou střechu nebo přímo z otevřené paluby v případě krásného počasí.

3hodinová plavba po Vltavě na prosklené lodi

Co během plavby uvidíte?

Během plavby se můžete kochat fantastickými výhledy na všechny strany. Nezapomenutelným zážitkem je hlavně plavba přímo pod Karlovým mostem, který budete mít téměř na dosah ruky.

3hodinová plavba po Vltavě na prosklené lodi

Co vás čeká na lodi?

Se sklenkou prosecca, které dostanete na uvítanou, a s hudebním doprovodem je tato plavba ideálním místem pro romantickou večeři v páru i setkání s přáteli. Plavba se koná na některé ze skleněných lodí: Grand Bohemia, Bohemia Rhapsody nebo Agnes de Bohemia.

3hodinová plavba po Vltavě na prosklené lodi


Platnost voucheru
do 31. 12. 2021
 • Celé město jako nadlani
 • Panoramatický výhled z lodi
 • WiFi zdarma

 Otevírací doba

Loď vyplouvá denně v 19 hodin.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné v kanceláři Prague Boats (Dvořákovo nábřeží, molo č. 5) předložit voucher ke kontrole. Zde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
 5. Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 6. Lodě vyplouvají z přístaviště u Čechova mostu – molo č. 5.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží, molo č. 5
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím