50minutová plavba lodí s proseccem po Vltavě

Jak si užít krásný letní den? Pokud se nechcete pařit na pražských ulicích, Prague Boats nabízí lákavou alternativu – vyhlídkovou plavbu na výletní lodi! A aby byl efekt příjemnosti co největší, dostanete k plavbě sklenku prosecca nebo džusu.
Cena od 239 Kč
Obsah nabídky:

 • 50minutová vyhlídková plavba po Vltavě s proseccem nebo džusem
 • Prague Boats
 • Sklenka prosecca (nebo džusu)
 • Interaktivní online průvodce (audio – čeština, angličtina, němčina, ruština, čínština, španělština; popisky – čeština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, korejština)
 • Drobné občerstvení (sýrová miska)

Vychutnejte si ničím nerušený panoramatický výhled na historické centrum Prahy se sklenkou prosecca a drobným občerstvením! Osvěžující plavba na jedné z moderních prosklených lodí je jako stvořená pro krásné slunné dny.

50minutová plavba lodí s proseccem po Vltavě

Co během plavby uvidíte?

Prohlédněte si historické centrum Prahy pohodlně z paluby lodi během 50minutové plavby. Z bezprostřední blízkosti uvidíte pilíře Karlova mostu s jeho tajemnými detaily a pokocháte se dechberoucím výhledem na Pražský hrad z hladiny řeky.

50minutová plavba lodí s proseccem po Vltavě

Přímo na levém břehu Vltavy uvidíte Strakovu akademii – sídlo vlády ČR, klasicistní budovu Občanské plovárny a nad hlavami dominantu Letenské pláně – Pražský metronom. Na pravém břehu můžete obdivovat koncertní budovu Rudolfinum a architekturu Starého Města.

50minutová plavba lodí s proseccem po Vltavě


Platnost voucheru
do 31. 3. 2022
 • Vyhlídková plavba po Vltavě s proseccem nebo džusem
 • Panoramatický výhled z lodi
 • WiFi zdarma

 Otevírací doba

Loď vyplouvá v pátek, sobotu a neděli vždy v 16:00.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné v kanceláři Prague Boats (Dvořákovo nábřeží, molo č. 5) předložit voucher ke kontrole. Zde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
 5. Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 6. Lodě vyplouvají z přístaviště u Čechova mostu – molo č. 5.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží, molo č. 5
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím