2hodinová plavba po Vltavě s obědem

Co může být lepšího než oběd ve vyhlášené restauraci v centru Prahy? Oběd v prosklené lodi od Prague Boats na Vltavě! To mimo jistoty skvělého jídla znamená také to, že vás čeká welcome drink, živá hudba a především 2hodinová plavba, během které vám neunikne žádná slavná památka na obzoru.
Cena od 659 Kč
Obsah nabídky:

 • 2hodinová vyhlídková plavba po Vltavě pro 1 nebo 2
 • Prague Boats
 • Oběd formou rautu
 • Welcome drink
 • Živá hudba
 • Tištěný průvodce v 16 jazycích (k dispozici na palubě lodi)
 • Interaktivní online průvodce (audio – čeština, angličtina, němčina, ruština, čínština, španělština; popisky – čeština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, korejština)

Vychutnejte si výtečný oběd podávaný formou rautu a objevte za doprovodu živé hudby kouzlo Prahy z paluby prosklené lodi! Kromě přípitku na uvítanou na vás čekají nezapomenutelné výhledy na Karlův most, Pražský hrad, Tančící dům a Vyšehrad.

2hodinová plavba po Vltavě s obědem

Jak bude plavba probíhat?

Na palubě vás přivítají typicky českým aperitivem a během 2hodinové plavby můžete ochutnat tradiční česká jídla i pokrmy mezinárodní kuchyně. Během oběda vás kromě živé hudby okouzlí také výhled na nejkrásnější pražské památky – Rudolfinum, Strakovu akademii, poplujete přímo pod Karlovým mostem, za kterým se otevře pohled na ikonické panorama Pražského hradu. Poznáte také, jak fungují zdymadla ve Smíchovské komoře a uvidíte také, odkud skákal bájný Šemík v pověsti o Vyšehradu.

2hodinová plavba po Vltavě s obědem

Kdo si užije plavbu?

2hodinovou plavbu s obědem si vychutnají přátelé, páry i rodiny s dětmi. Nápoje nejsou zahrnuty v ceně.

2hodinová plavba po Vltavě s obědem


Platnost voucheru
do 31. 12. 2021
 • Oběd formou rautu
 • Welcome drink
 • Živá hudba

 Otevírací doba

Loď vyplouvá denně ve 12 hodin.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné v kanceláři Prague Boats (Dvořákovo nábřeží, molo č. 5) předložit voucher ke kontrole. Zde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
 5. Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 6. Lodě vyplouvají z přístaviště u Čechova mostu – molo č. 5.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží, molo č. 5
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím